NIPPON JUJITSU /JŪJUTSU/CZECH REPUBLIC ASSOCIATION, z.s.
HORNÍ LOMNÁ

  • Kořeny organizace sahají do roku 1998, kdy se této organizaci začalo věnovat pár příznivců bojových umění pod vedením Sensei (mistr bojového umění) Edwarda Cokota (5. Dan Nippon Jujitsu).
  • Za spolupráce poznaňského sdružení - Nippon Jujitsu Poznań Association(PJJA) jsme se v roce 2009 vznikli jako oficiální občanské sdružení a nyní působíme jako oficiálně zapsaný spolek NIPPON JUJITSU /JŪJUTSU/ CZECH REPUBLIC ASSOCIATION, z. s.
  • EJJU - European Jujitsu Union, je jedna z nejdůležitějších organizací napříč celou Evropou. V dnešní době pod ni spadá 20 členů různých států celé Evropy, učící se tradiční Japonské bojové umění Bushi do (cesty válečníka). Do této skupiny rovněž spadáme i my a úzce spolupracujeme s dalšími organizacemi EJJU. - https://www.ejju.eu/

  • Nyní je naše samostatná organizace v rozvoji. Členové se aktivně věnují svému sebezdokonalování pomocí tréninku a rovněž reprezentace v ČR a zahraničí.
  • Vytvořili jsme tzv. Shin Dojo (sekundárně vytvořená škola) sídlící v DOLNÍ LOMNÉ, kde nyní probíhají naše tréninková seskupení.

Seminář z roku 2011 v Horní Lomné

Semínář se uskutečnil za účasti Technického ředitele EJJU (Karl Schwingenschlögl 8. Dan EJJU), Shihana z Rakouska (Günter Schwingenschlögl 7. Dan EJJU), Shihana z Polska (Krzysztof Buszka 6. Dan EJJU), Sensei z Polska (Krystyna Buszka 1. Dan EJJu), našeho Viceprezidenta a zároveň Technického ředitele pro ČR (Edward Cokot 4. Dan EJJU) a mnoho dalších.