Pravidla

  • Jako první z pravidel a zároveň nejdůležitější, je chovat se na tréninku bojového umění ukázněně a hlavně dle pokynů Sensei (mistr) nebo Senpai (pomocník mistra).  Neuposlechnutí pokynů může vést k bezvýhradnímu vyloučení z DOJO (tělocvična), nebo dokonce úplnému vyřazení z řádu školy Jujitsu.
  • Dalším z pravidel Jujitsu organizace je informovat mistra o veškerých svých potížích ovlivňujících jakýkoli z možných tréninkových prvků a to proto, aby nedošlo nechtěným způsobem k újmě na zdraví svého nebo někoho jinému.
  • Účast na tréninku je samozřejmě individuální, avšak v případě nepřítomnosti je vhodné kontaktovat zodpovědné osoby  pomocí SMS zprávy, telefonátu nebo e-mailu.
  • Na trénink Jujitsu vstupujeme v Kimonu (úbor určený pro trénink). V případě, že začínající tento úbor nemá, je možno použít: (kraťasy, tričko, tepláky, mikinu) s možností roztrhnutí, vytahání nebo celkového poškození. Trénink probíhá bez obuvi, avšak doporučujeme žabky/papuče pro přechod ze šatny do DOJO. Do DOJO bude žák vstupovat bez jakýchkoliv šperků, hodinek, řetízků a dalších předmětů, které by mohly zapříčinit poranění.
  • Platby: Nový člen organizace má možnost návštěvy jednoho tréninku zdarma, poté je nutno uhradit měsíční, půlroční nebo celoroční školné. V případě potíží s platbou, je možno domluvit se s vedením organizace na individuálních platbách.